COVID-19 Raste aktive: 5.411 Të shëruar: 50.184 Me fatalitet: 1.433 Të infektuar: 57.028
Reklamo Këtu

Të fundit nga COVID-19

COVID-19

Të infektuar: 107,673

Raste aktive: 165

Të shëruar: 105,255


Me fatalitet: 2,253

Nevina Shtylla tregon asetet trupore në bikini

Nevina Shtylla tregon asetet trupore në bikini Moderatorja dhe aktorja shqiptare ka treguar linjat trupore. Nevina Shtylla e cila së fundmi ishte modele në klipin e…

Flaka Krelani duket kaq ‘hot’ veshur në bluzë të shkurtër para…

Flaka Krelani duket kaq ‘hot’ veshur në bluzë të shkurtër para pasqyrës Flaka ka provokuar me imazhet e reja. Flaka Krelani këngëtarja e cila shquhet për…

Oriola Marashi ekspozon gjo/ksin gjigant në bikini me numër më të…

Oriola Marashi ekspozon gjo/ksin gjigant në bikini me numër më të vogël Modelja shqiptare nuk po i ndalë provokimet. Oriola Marashi po shijon pushimet me shoqen…
– Reklamë –

Në Gjermani rritet kërkesa për lëndën e drurit, çmimet gjithashtu

Kriza e kor/onaviru/sit ka goditur shumë sektorë të ekonomisë gjermane, por jo industrinë e lëndës së drurit. Çmimet për produktet e drurit janë rritur…

A e dini sa paguhen policët në Zvicër?

Një person që punon si oficer policie në Zvicër zakonisht fiton rreth 76,000 CHF në vit. Pagat variojnë nga 35,000 CHF (më e ulëta)…

Kaq miliardë euro dërgoi mërgata në Kosovë që nga Pavarësia

Mërgata vazhdon të jetë njëri nga burimet kryesore të financimit të shpenzimeve familjare në Kosovë. Që nga shpallja e pavarësisë, dërgesat e tyre kanë vazhduar…
rritja e pagës minimale

Ja sa punëtorë do të përfitojnë nga rritja e pagës minimale

108 mijë e 798 punëtorë kosovarë të sektorit privat, parashihet se do të përfitojnë nga rritja e pagës minimale në 250 euro. Deri në muajin…
Ministri Murati

Ministri Murati: Opozita po manipulon, nuk i kemi ulur pensionet!

Deputetët janë mbledhur sot për të zhvilluar seancën e radhës parlamentare. Si pikë e rendit të ditës është edhe interpelanca me ministrin e Financave,…
– Reklamë –

Gjykata merr këtë vendim për babain e Albert Krasniqit

Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e parabu rgimit prej një muaji, Skender Krasniqit, i dyshuar për vr asjen e djalit të…
– Reklamë –

LUTJE PËR NDIHMË: Shukri Gashi ka nevojë urgjente për shërim

Kërkohen urgjent para për shërimin e të riut Shukri Gashi nga Komuna e Gjilanit. Ai vuan nga një sëmundje e rëndë, shërimi i të cilit…

Më kanë përdhnuar vajzën, do t’ju shqyej zemrat nga krahrori!

Më kanë përdhnuar vajzën, do t’ju shqyej zemrat nga krahrori! Jooooooooooo, mos! Më kanë përdh unuar vajzën. Joooooo! Nuk po i besoja syve atë që…

T’i ndihmojmë Egzonës 18 vjeçare, i duhen 41 mijë euro për…

Familja e Egzonës ka të pamundur ta sigurojë shumën e kërkuar nga mjekët në Turqi. Prandaj, familjarët e 18 vjeçares, Egzona Krasniqi nga Gjakova të…

Shpërthim i madh në Gjermani, autoritetet e konsiderojnë rrezik ekstrem

Shpërthim i madh në Gjermani, autoritetet e konsiderojnë rrezik ekstrem Një shpërthim i madh në Gjermani i cili po raportohet se erdhi nga një aneks…

Rritet përsëri numri i vi’ktimave të vërshimeve në Gjermani

Rritet përsëri numri i vi'ktimave të vërshimeve në Gjermani Ka shkuar në 93 numri i konfirmuar i të vd'ekurve nga vërshimet në Gjermani në një…

80 vi’ktima dhe mbi 1 mijë të zhdukur nga përmbytjet në…

80 vi'ktima dhe mbi 1 mijë të zhdukur nga përmbytjet në Gjermani Përmbytjet që kanë përfshirë Gjermaninë gjatë dy ditëve të fundit deri më tani…
– Reklamë –
Shperndajeni :