Zvicër: Burri mb yt kosovaren, pamje të çiftit dhe shtëpisë ku ndodhi ngjarja

Zvicra

Zvicra është tr onditur nga një kri m brenda familjes. Më 12 mars, një ko nflikt verbal eskaloi, duke përfunduar me dhu në fizike midis çiftit kosovar, N.B dhe F.B.

Gjithçka ndodhi në shtëpinë e tyre në Schafisheim. Pasi qëndroi një javë në kujdes intensiv, kosovarja N.B. ka humbur jetën.

Çifti kishte tre fëmijë nga lidhja bashkëshortore, ndërsa njëra nga vajzat kishte lajmëruar rastin e dhu nës në familje.


LEXO EDHE: BimBimma reagon pasi Instagram nuk e fshinë foton pr ovokuese të Vuçiqit

Burri 46-vjeçar nga Kosova është arr estuar dhe do të jetë në parabu rgim për 3 muaj.

Sipas Zyrës së prokurorit lokal, ai nuk kishte asnjë ndjekje penale në të kaluarën.

Fqinjët e çiftit kosovar thonë se janë të befasuar me ngjarjen, ngase ata shquheshin për raportet e mira ndërmjet vete.
Zvicer

Zvicer

Zvicer

Shperndajeni :
Reklamo Këtu