Vajza e Jakup Krasniqit: Babi sot po festojmë për ty

Vajza e Jakup Krasniqit

Vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen.

Në 29 vjetorin e martesës së prindërve të tyre, ajo i ka shkruar disa fjalë për babanë e saj.

LEXO EDHE: Humbë jetën babai i ish-deputetit kosovar


“Babi, sot, po festojmë 29 vjetorin e martesës tënde dhe mamit. Madje, i’a kemi dhuruar edhe buqetën me lule që ti gjithmonë i’a dhuron”, ka shkruar ajo.

Postimi i plotë:

Babi,

Sot, po festojmë 29 vjetorin e martesës tënde dhe mamit. Madje, i’a kemi dhuruar edhe buqetën me lule që ti gjithmonë i’a dhuron.
Sot po festojmë, e pranë nesh, ndonëse me trup jo, je dhe ti në zemrat dhe mendjet tona.
Po festojmë per ty, për dashurinë tuaj!
Të presim me padurim

Shperndajeni :
Reklamo Këtu