Trejsi Sejdini ndan një imazh nga arkiva derisa merr vëmendje me pozën e shtrirë në plazh

Trejsi Sejdini ndan një imazh nga arkiva derisa merr vëmendje me pozën e shtrirë në plazh

E veshur me bikini, Trejsi Sejdini ka pozuar e shtrirë në plazh.

Bukuroshja shihet në top-formë teksa vëmendjen e marrin format trupore dhe ngjyra që ka marrë nga pushimet.

Mundësi punësimi në Gjermani

“Archives”, ka shkruar në përshkrimin e postimit modelja.

Ndryshe, ajo njihet për pozat e saj provokuese në rrjete sociale.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu