Tea publikon foto nga Dubai thotë se është paqe

Tea tashmë vetëm po e shijon jetën e saj.

Dhe, Tea së fundi ka zgjedhur të vizitojë Dubain e cila po ndan postime të shumta nga atje.

Sapo ka postuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram nga shkretëtira e cila siç shihet është duke e shijuar në maksimum jetën në Dubai.


“Ndjenjë e pakrahasueshme e hapësirës. Një boshllëk i gjerë. Paqe përtej çdo kuptimi të saj”, ka shkruar Tea në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, ajo mori komente të shumta nga ndjekësit duke mos munguar edhe ai nga Ana Kauri me të cilën edhe kanë qenë së bashku në program teksa shpeshherë kishin debate të ashpra me njëra-tjetrën.

tea

Shperndajeni :
Reklamo Këtu