COVID-19 Raste aktive: 5.411 Të shëruar: 50.184 Me fatalitet: 1.433 Të infektuar: 57.028
Reklamo Këtu
Ballina Etiketimet Vetura

Etiketim: Vetura

Vetura e Kuvendit bllokohet në parking te “Kafet e Vogla”

Vetura e Kuvendit bllokohet në parking te “Kafet e Vogla” Një veturë me targa 2Z e Kuvendit të Kosovës është bllokuar nga punëtorët e “Prishtina...

Reshjet e shiut në Kamenicë, degët e pemëve bien mbi vetura

Reshjet e shiut në Kamenicë, degët e pemëve bien mbi vetura Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati ka treguar se nga të reshurat e...

Momenti kur vetura e go det për vd ekje vogëlushën në...

Gjatë ditës së djeshme u raportua se ka ndërruar jetë vogëlushja, R.Sh. nga Peja. Ajo ditë më parë është go ditur nga një veturë derisa...

‘Vetura që go diti këmbësorët në Veterik la në gjendje të...

Një veturë ka go ditur sot dy këmbësorë që ishin duke e kaluar rrugën në Veternik të Prishtinës. Mjeku kujdestar në emergjencë të QKUK-së, Naser...

Vd es në moshën 33 vjeçare këngëtarja e njohur

Këngëtarja e zhanrit ‘country’, Taylor Dee, thuhet se ka humbur jetën në moshën 33 vjeçare. Një përfaqësues nga Departamenti i Policisë së Qytetit Euless konfirmoi...

Vetura g odet një femër në Prishtinë

Dja gjatë ditës në Prishtinë është arr estuar një i dyshuar pasi që ai derisa ishte duke drejtuar veturën dhe nga pakujdesia duke shikuar...

Reperi i njohur humb jetë pas ak sidentit me veturë

Ketchy The Great ka humbur jetën. Reperi amerikan ka vd ekur pas një për plasje të tm errshme me veturë. Reperi amerikan, Ketchy The Great,...

Vushtrri: Vetura përfundon në ara

Një veturë ka përfunduar në ara në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk...

Mozzik: Asnjë vajzë nuk zgjedh 6 muskujt e formësuar të një...

Reperi Mozzik, vazhdon të jetë ndër emrat më përfolur në shtypin rozë. Shpesh ai ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo...

Këngëtarja e njohur merr dhuratë speciale për vit të ri

Këngëtarja e njohur Anjeza Branka ka pozuar pran një veture super luksoze. Ajo ka treguar se si e nisi vitin e ri duke shfaqur dhuratë...

Lajme


Moti

Kosovo
clear sky
16.5 ° C
17.2 °
16.5 °
72%
1kmh
0%
Thu
38 °
Fri
27 °
Sat
27 °
Sun
33 °
Mon
36 °