COVID-19 Raste aktive: 5.411 Të shëruar: 50.184 Me fatalitet: 1.433 Të infektuar: 57.028
Reklamo Këtu
Ballina Etiketimet Perputhen

Etiketim: Perputhen

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat...

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten Ish-konkurrenti e thumboi Tea Trifonin përmes postimit të fundit. Pak muaj më parë...

Me bikinit shumë të vogla, Jasmina zbulon tatuazhin në të pasmet

Me bikinit shumë të vogla, Jasmina zbulon tatuazhin në të pasmet Jasmina Kadriu është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të ndjekura në rrjetet sociale...

‘Plasi’ photoshopi, Ana e ‘Për’puthen’ shfaqet si kukull

‘Plasi’ photoshopi, Ana e ‘Për’puthen’ shfaqet si kukull Përdorimi i photoshopit nga fytyrat publike është bërë trend. Nuk ka asnjë person publik që nuk ndërhyn në...

Enca Haxhiu me Beart Rexhepin në të njëjtin hotel?

Enca Haxhiu me Beart Rexhepin në të njëjtin hotel? Këngëtarja siç duket është duke përgatitur një befasi për fansat me ish-konkurrentin e Përputhen. Kjo pasi ditë...

Beartit i ‘rrëmbehet’ zemra? Reagon për herë të parë vajza që...

Beartit i ‘rrëmbehet’ zemra? Reagon për herë të parë vajza që u fotografua me të Lidhja e Beartit dhe Teas ishte mjaftë e komentuar në...

Mevlani flet për ndarjen nga Ledjana, ‘Unë e kam fajin’

Mevlani flet për ndarjen nga Ledjana, ‘Unë e kam fajin’ Mevlan Shaba, ish-konkurrent i Përputhen ditën e sotme ka folur pas kaq kohësh për ndarjen...

Ndryshim drastik, a është kjo Ledjana e “Përputhen”?

Ndryshim drastik, a është kjo Ledjana e “Përputhen”? Ledjana Prenga është njëra nga konkurrentet më të zj arrta të emisionit ‘Përputhen’. Ajo dhe Mevlani ishin...

Anës fustani i çarë deri te pjesët in’time i tregon më...

Anës fustani i çarë deri te pjesët in'time i tregon më shumë seç duhet Ana Lleshi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve që në daljen...

Jasmina arratiset në Turqi me ish-konkurrentin e “Përputhen”

Jasmina arratiset në Turqi me ish-konkurrentin e “Përputhen” Jasmina ishte një nga konkurrentet më të zhurmshme të “Përputhen”. Ajo gjatë emisionit ishte në një...

Sindi ‘thumbon’ publikisht këngëtarët e “Përputhen”

Sindi ‘thumbon’ publikisht këngëtarët e “Përputhen” Sindi u dërgoi mesazh Melisës, Anës e Mevlanit. Një prej emrave më të diskutuar nga emisioni “Përputhen” ka qenë...

Lajme

Moti

Kosovo
few clouds
9.7 ° C
10.2 °
9.4 °
77%
0.5kmh
20%
Wed
22 °
Thu
23 °
Fri
23 °
Sat
23 °
Sun
23 °