COVID-19 Raste aktive: 5.411 Të shëruar: 50.184 Me fatalitet: 1.433 Të infektuar: 57.028
Reklamo Këtu
Ballina Etiketimet Gani Koci

Etiketim: Gani Koci

Edhe Gani Koci ftohet nga Gjykata Speciale

Edhe Gani Koci ftohet nga Gjykata Speciale Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK( dhe e ish-nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Gani Koci...

Eskalon Gani Koci: Deputetën e VV’së e quan ”kudra e Albinit”

Kësaj radhe, Koci i ka reaguar deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacollit, e cila e ka quajtur kryeministrin Avdullah Hoti “këlysh i...

Lajme

Moti

Kosovo
scattered clouds
13.9 ° C
14.4 °
13.3 °
72%
3.6kmh
40%
Wed
19 °
Thu
8 °
Fri
7 °
Sat
15 °
Sun
20 °