COVID-19 Raste aktive: 5.411 Të shëruar: 50.184 Me fatalitet: 1.433 Të infektuar: 57.028
Reklamo Këtu
Ballina Etiketimet Dardan Molliqaj

Etiketim: Dardan Molliqaj

Dardan Molliqaj paralajmëron Kallëzim Penal ndaj Arben Vitisë

Dardan Molliqaj paralajmëron Kallëzim Penal ndaj Arben Vitisë Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka ka paralajmëruar se do të bëjë Kallëzim Penal ndaj ministrit...

Lirohen Dardan Molliqaj dhe aktivistët e tjerë të PSD-së që u...

Lirohen Dardan Molliqaj dhe aktivistët e tjerë të PSD-së që u arres'tuan sot Dardan Molliqaj, Teutë Rrusta, Qëndrim Sahiti, Agron Kabashi edhe Zgjim Hyseni janë...

Arr’estohet aktivisti i PSD-së Dardan Molliqaj

Arr'estohet aktivisti i PSD-së Dardan Molliqaj Aktivistët e PSD-së, kanë zhvilluar një aksion kundër konferencës së kryetares së Dhomave të Specializuara, Ekaterina Trendafilova. Dy aktivistë të...

Dardan Molliqaj: Kurtit nuk i mjafton krejt pushteti, e do mendjen...

Dardan Molliqaj e ka publikuar një fotografi, ku pretendon se zëvendësministri Durmishi, shihet teksa ha drekë me siç ka thënë ai fituesin e tenderit...

Dardan Molliqaj: LDK-ja nuk ekziston më pasi votoi Vjosa Osmanin

Dardan Molliqaj nga PSD, ka thënë se ishte gëzuar kur të premten opozita arriti ta shtyjë përpara idenë për ta bllokuar nismën e VV-së...

Dardan Molliqaj thotë se Kurti do ta shka’tërrojë Vjosa Osmanin

Dardan Molliqaj thotë se Kurti do ta shka'tërrojë Vjosa Osmanin Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka kritikuar marrëveshjen mes VV-së dhe Vjosa Osmanit për shkrirje...

Kapet në mënyrë të dhu nshme nga policia, Dardan Molliqaj

Përfaqësues të PSD'së kanë prot estuar sot para Stacionit të Policisë së Kosovës në qendër, duke shkruar në murin e këtij objekti “Për partitë...

Molliqaj: Jetoj nga kursimet

Krterari i PSD’së, Dardan Molliqaj ka thënë se jeton nga kursimet, meqenëse aktualisht nuk ka të ardhura. “Aktualisht jemi pa të hyra. Nuk kam të...

Molliqaj: Serbia sot po gëzohet, njësoj si Albin Kurti

Lideri i PSD-së, Dardan Molliqaj tha se Gjykata Speciale s’është asgjë tjetër, përveçse angazhim i drejtpërdrejtë për kriminalizimin e UÇK-së dhe përpjekjes për liri...

Dardan Molliqaj takohet me Skënder Hysenin, i’a tregon atij idetë e...

Dardan Molliqaj e ka takuar sot me Skender Hysenin, për të folur rreth dialogut me Serbinë. Tregon se janë pajtuar në disa...

Lajme


Moti

Kosovo
scattered clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
70%
3.6kmh
40%
Sat
4 °
Sun
7 °
Mon
4 °
Tue
0 °
Wed
1 °