Reagon Fjolla Morina, pasi u dënua me 6 vjet burgim

Këngëtarja Fjolla Morina gjatë ditës së sotme është dënuar me gjatë vite burg nga gjykata e Kukësit.

Një lajm i tillë ka bujë të madhe në rrjet, pasi thuhet se artistja është arr atisur nga shtëpia ku është dashur që qëndrojë.

Ndërkohë, në rrjetin social Instagram ajo ka bërë postimin e parë, që ka qenë një mesazh i koduar.

LEXO EDHE: Jeton Vorfi thotë se i pëlqejnë ndërhyrjet estetike dhe i praktikon në vetën e tij

Në fotografi shihet një luan i përgja kur, teksa mesazhi që përçoi duket të jetë ndaj atyre që pretendon se po e dëmtojnë.

“Bota është një xhungël. Ose luf ton për atë që do ose nëpërkëmbesh nga ata që duan më shumë”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.

fjolla

Shperndajeni :
Reklamo Këtu
Mundësi punësimi në Gjermani