Policia jep detaje për vde’kjen e 46-vjeçarit

sfdsf

Policia jep detaje për vde’kjen e 46-vjeçarit

Policia ka dhënë detaje të reja për 46-vjeçarin nga Komuna e Vitisë, i cili pas katër ditësh si i zhdukur u gjet dje i vde kur në magjistralen Hani i Elezit-Kaçanik.

Siç njofton PK, dyshohet se deri te aksi denti ka ardhur kur drejtuesi ka humbur kontrollin e veturës dhe ka rënë në humnerë ku si pasoj e lëndimeve ka ndërruar jetë.


“Magjistrale Hani i Elezit-Kaçanik 15.01.2021 – 18:00. Me datë 18.01.2021 është pranuar informata se ka ndodhur vet aksi dent trafiku ku e përfshirë ka qenë vetëm një veturë me targa të huaja me drejtues mashkull kosovar.

Dyshohet se deri te ak sidenti ka ardhur kur drejtuesi ka humbur kontrollin e veturës dhe ka rënë në humnerë ku si pasoj e lënd imeve ka ndërruar jetë.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu