Nusja raporton se i ka humbur vjehrra

Nusja vjehrra

Policia sot ka informuar se një grua në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Ferizaj raportoi se vjehrra e saj dje u largua nga shtëpia dhe nuk u kthye më.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se vjehrra e saj vik tima femër shqiptare shtetase e R. Shqipërisë (me probleme psikike), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.”, raportoi policia.

Ndërkohë, rasti është duke u hetuar.


LEXO EDHE: Rrëfim: Kunati na ka nxjerrë nga shtëpia, ka inat se kam lindur djalë ai ka 3 vajza

Shperndajeni :
Reklamo Këtu
https://www.instagram.com/prettywomanbyleonora/