Nuk do ta besoni profesionin e Vildane Zenelit, komplet jashtë modelingut!

Nuk do ta besoni profesionin e Vildane Zenelit, komplet jashtë modelingut!

Modelja e njohur Vildane Zeneli është nga shqiptaret e para që depërtoi si modele në skenën botërore.

Modelja që ka punuar me emra të mëdhenj të modës jasht kësaj ka një profesion komplet tjetër.


Në prive ajo ka folur për kohën e pandemisë kur aktivitetet e modës kishin pushuar komplet por ajo kishte me çfarë të merrej.

Vildanja jashtë modelingut punon në fushën e menaxhmentit në një kompani, fushë të cilën e ka studiuar.

Mes tjerash ajo ka zbuluar se tashmë është më selektive sa i përket punës si modele dhe pranon vetëm disa nga ofertat që i vijnë.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu