Nora befason me veshjen e fundit që ka zgjedhur

czvzsv

Nora befason me veshjen e fundit që ka zgjedhur

Nora Istrefi është një femër e cila dallohet për linja perfekte të trupit.

Duke qenë tejet e njohur në mediat rozë, ajo gjithmonë është pjesë e lajmeve rozë


Duke eksperimentuar me veshjet që bën, ajo duket tërheqëse dhe tejet e veçantë.

Sidomos herën e fundit, e veshur në të gjelbërta dhe me kombinimine e qizmeve ajo duket unike.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu