Megi Pojani publikon video duke bërë ‘twerk’ me shoqe

Megi Pojani publikon video duke bërë ‘twerk’ me shoqe

Megi Pojani është treguar sërish e zjarrtë.

Aktorja shqiptare e cila është mjaft e ndjekur në instagram thuajse çdo herë sjellë risi bombastike në profilin e saj.

Edhe së fundmi ajo ka vepruar ngjashëm, duke postuar një video në të cilën shfaqet duke bërë twerk në prani të Jonidës dhe një shoqës tjetër.

“Reportazh” nga Jonida Maliqi shkroi ajo sipër videos që postoi pak më parë.

Theksojmë se Megi ka 398 mijë ndjekës në profilin e saj instagram të cilët i përcjellin me kureshtje lëvizjet e aktores

Shperndajeni :
Reklamo Këtu