Loredana me imazhe të reja në Instagram, merr vëmendje me këtë detaj

Loredana

Reperja Loredana ka postuar imazhe të reja në Instagram.

Brenda shtëpisë së saj luksoze, Loredana ka zgjedhur të posoj fotografi.

LEXO EDHE: Ana tha se e ka dërguar në gjyq, reagon Arjoni : S’ka asnjë padi për mua!

Mundësi punësimi në Gjermani

Me makijazhin e saj të përditshëm, ka publikuar tri foto. Së fundi, Loredana ka qenë aktive me postime nga përditshmëria e saj.

Për dallim nga postimet e tjera në të cilat, reperja shfaqet serioze sot ka ndarë me ndjekësit një imazh duke buzëqeshur.

Si pothuajse në çdo postim nuk i munguan komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit.

Loredana Loredana Loredana

Shperndajeni :
Reklamo Këtu
Mundësi punësimi në Gjermani