Ky është emri i vërtetë i Anës së “Përputhen”

Ana

Ky është emri i vërtetë i Anës së “Përputhen”

Ana e Perputhen ka qene nga ato personazhe qe terhoqi vemendjen duke kercyer twerk dhe me pas per skandalet me Arjonin.

Ajo ka qene shume e hapur per lidhje dhe te bente cfare i donte qejfi por shume e mbyllur kur vinte puna tek jeta private.

Madje as emrin e vertete nuk ja kemi ditur. Ajo quhet Diana Lleshi, ndonse te gjithe i drejtohen Ana.

Me sakte emrin Ana ja ka vendosur vete vetes, le te shpresojme qe mos dale nje emer tjeter serish.

 

Shperndajeni :
Reklamo Këtu