Kosova stërvitet sot para ndeshjes me Suedinë

Kosova

Kosova stërvitet sot para ndeshjes me Suedinë

Fitorja me rezultat 4-0 e Kosovës në miqësoren ndaj Lituanisë në “Fadil Vokrri” tashmë ka mbetur prapa krahëve sepse sfidat e radhës tashmë janë në prag.

Të dielën vjen sfida e parë kualifikuese për Kampionatin Botëror “Katar 2022” dhe në Prishtinë zbarkon Kombëtarja e Suedisë

Sot, ekipi kombëtar i Kosovës nën urdhrat e trajnerit Bernard Challabdes do të zhvillojë stërvitjen e radhës në Kampin Nacional Edukativ në Hajvali me fillim nga ora 13:00.

 

Shperndajeni :
Reklamo Këtu
Mundësi punësimi në Gjermani