Kjo është arsyeja e sherrit mes Noizyt dhe Don Xhonit

Kjo është arsyeja e sherrit mes Noizyt dhe Don Xhonit

Dje ka plas sherri me dy reperëve të njohur.

Lajmi menjëherë ka filluar të qarkullojë në mediat rozë duke bërë bujë të madhe e duke u përfolur shumë.


E shkak për këtë përplasje është bërë mungesa e Don Xhonit në koncertin ku do ishte edhe Noizy.

Don Xhoni kërkoi falje për pamundësinë e shkuarjes në këtë koncert duke treguar se kishte një aksident në familje.

Ndërkohë që Noizy këtë deklaratë e cilësoi si një justifikim.

“Jo po çuni tezes babit me apendisit”, shkroi Noizy duke injoruar me arysetimin e Donit.

Me pas Don Xhoni ka treguar hapur armiqësinë me Noizyn, ku ky i fundit i kishte bërë follow në instagram dhe Doni nuk e kishte parë për t’ia kthyer.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu