Ja si duket fytyra e Xhensilës kur është pa grim

xhensila

Ja si duket fytyrat e Xhensilës kur është pa grim

Kengetarja Xhensila Myrtezaj duket se nuk e ka aspak problem qe te shfaqet pa make up.

Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale ne te cilat ndan shpesh imazhe te ndryshme nga jeta e saj. Se fundmi Xhensila ka publikuar nje video ne ‘Instastory’ ku sfaqet ‘uje e sapun’.


Kengetarja duket nje yll i vertete dhe shume e fresket ne fytyre.

Ndryshime nga fotot e tjera pothuajse nuk vihet re pasi Xhensila duket me tipare perfekte dhe shume e bukur. Ne videon e publikuar Xhensila tregon se eshte zgjuar mes dhuratash nga Class by Alketa Vejsiu.

Ajo gjithmone eshte shquar si nje nder kengetaret me te bukura te skenes dhe kjo video e verteton me se miri. Kujtojme se Xhensila eshte shume e pelqyer dhe e suksesshme ne karrieren e saj. Nder vite ajo ka sjell nje sere kengesh te cilat jane kthyer ne hite.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu