Ilir Shaqiri publikon këngën e re

Ilir Shaqiri

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare Ilir Shaqiri, ka lansuar projektin e tij më të ri.

Ky projekt titullohet “Luma pushkë lirie” dhe është bashkëpunim me dy emra tjerë të njohur të muzikës sonë, Reshat Arbana dhe Nikollë Nikprelaj.

LEXO EDHE: Ilir Shaqiri publikon këngën e re


Artisti tashmë njihet për vokalin e fuqishëm, prandaj këtë projekt e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale duke ja bashkangjitur edhe videoklipin.

Iliri përkundër se viteve të fundit ka qenë më pasiv në muzikë, ai vazhdon të admirohet nga publiku për karrierën e bujshme shumëvjeçare.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu