Gjendet i vd/ekur një person në Drenas

Gjendet i vd/ekur një person në Drenas

Policia ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në Drenas

Sipas policisë, rasti ka ndodhur mesditën e së dielës, ndërkaq vd/ekjen e vik/timës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes.


Rasti është iniciuar si “Hetim mbi vdek/jen”.

“HETIM MBI VDEKJEN-Gllogoc, 14.11.2021 – 13:35. Është raportuar se vik/tima mashkull kosovar ishte gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor, i cili ka  konstatuar vd/ekjen e vi/ktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i vik/timës është dërguar në IML për obduksion”, ka njoftuar policia.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu