Gazetarja reagon ndaj Ardian Kastratit: Ne, qeto gratë e trasha kemi me ju…

Gazetarja Laura Kryeziu

Kur ia lexoi emrin dhe mbiemrin, i ngjau me atë të ish-bashkëshortit të saj.

Gazetarja kosovare, Laura Kryeziu, ka reaguar kundër satirës siç e tha edhe vet Ardian Kastrati, ku bullizohen gratë me mbipeshë.

Ajo përmes një statusi të hedhur në Facebook, ka thënë se gratë e tilla do e kthjellin këtë vend.

LEXO EDHE: Gili flet për Vjosa Osmanin pasi mori postin e presidentes

“O ti deputeti PDKse Ardian Kastrati (qe e paske emrin , e mbiemrin e njejte me te ish burrit tim),  nisja mesohu ti, e shume te tjere qe PO na qito Grate e trasha me barke si kade, kembe si magje, ftyra te fryme kemi me ju pru ne veti, e KURR nuk kemi me hesht, e besa dhe kemi me ndryshu kete vend per te mire, e ju veç keni me na kqyr e me u lepi me na i kafshu keto faqe si pogaçe qe i kemi 🙂 e qe ju bark medhenjet jeni çdo here te uritur, por pjese nga ajo kade, e magje per ju s’do te kete!” tha gazetarja.

Gazetarja reagon ndaj Ardian Kastratit

Shperndajeni :
Reklamo Këtu