Flaka Krelani poston video duke kërcyer, më provo’ative nuk e keni parë ndonjëherë

Flaka Krelani poston video duke kërcyer, më provo’kative nuk e keni parë ndonjëherë

Flaka Krelani është njëra ndër këngëtaret më të veçanta që shoë bizi shqiptar ka.

Flaka ka një stil unik në muzikë dhe kjo e favorizon atë.

Mundësi punësimi në Gjermani

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, shpeshherë ajo poston foto provokuese dhe kjo e bën të komentohet nga të gjithë.

Së fundmi ajo që ra në sy janë disa video që ka postuar këngëtarja ku shihet duke kërcyer.

Kaq provokative Flakën nuk e kishim parë ndonjëherë.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu