Era e uron motrën për ditëlindje, thotë se është e bekuar me të

Era

Nora Istrefi sot po feston ditëlindjen e 35-të.

Prej urimeve të shumta nga publiku dhe miqtë nuk mungoi edhe ai nga motra Era.

Përmes dy fotografive të publikuara në storien e saj në Instagram, këngëtarja e ka uruar për më të mirat motrën e saj.

LEXO EDHE: Meshkujt e këtyre tri shenjave të horoskopit pëlqehen më shumë nga femrat

“Urime ditëlindja për motrën time engjëll, ti je një bekim në jetën time të dua”, ka shkruar Era në fotografi.

Ndryshe, artistja shqiptare po vazhdon qëndrimin e saj në Londër e cila këto ditë njoftoi se shumë shpejt do lansojë këngën e re.

Era

Shperndajeni :
Reklamo Këtu