Eliona Pitarka zbulon emrin e të bijës së porsalindur

Eliona

Aktorja Eliona Pitarka u bë nënë tre ditë më parë. Ajo solli në jetë një vajzë, portretin e së cilës e ndau me të gjithë.

Ditën e djeshme, Eliona i prezantoi botës vogëlushen me një video shumë të ëmbël ku u shfaq duke e mbajtur në kraharor.

Ndërkohë, sot aktorja zbuloi edhe emrin që i ka vendosur së bijës.

“Për cdo pranverë qeshin lulet, e mua ketë pranverë më qeshën sytë e tu
💕 GALA ALLIU 💕
22 Mars 2021”, ka shkruar aktorja krahas fotos së ëmbël, ku shfaqen nënë e bijë.

Kujtojmë që Eliona ka 3 vite e gjysmë në lidhje me partnerin dhe së fundmi janë futur në shtëpi të re, ku kanë mirëpritur dhe të voglën.

Eliona Eliona

Shperndajeni :
Reklamo Këtu