Egzona e Albatritit ka humbur kaq shumë peshë

Egzona

Egzona bashkëshortja e Albatritit është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë e veçantë në forma të ndryshme, ajo shpesh është pjesë e lajmeve.

LEXO EDHE: Dafina përgjithmonë e DJ Geek


Këtë herë, me një imazh të bukur dhe me një stil të thjeshtë ajo duket për mrekulli.

Por, vëmendje merr se sa shumë kilogramë ka humbur kohëve të fundit.

Egzona

Shperndajeni :
Reklamo Këtu