Stresi nuk po i ndal ndejat. Reperi Stresi së fundmi e kishte konfirmuar se është prekur nga virusi Covid-19 mirëpo nuk po i ndalon festat. Në disa postime në Instagram ai shihet i rrethuar me shumë njerëz në një festë private.

Stresi është shumë i dashur për publikun shqiptar lidhur me sukseset që kanë arritur dhe afërsinë që ka me fansat.

Ai së fundmi ka qenë i komentuar shumë edhe lidhur me jetën e tij private.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu