”E ku ka si motra”, Eni poston foton më të bukur me Gretën

”E ku ka si motra”, Eni poston foton më të bukur me Gretën

Eni dhe Greta Koci janë ndër motrat këngëtare më të komentuara.

Përpos talentit ajo komentohen për bukurinë por edhe lidhjen e fortë që kanë mes vete.

Mundësi punësimi në Gjermani

Së fundmi është Eni ajo që publikoi një foto krah motrës.

Ajo zgjodhi fjalët më të mira duke thënë se nuk ka si motra, ndërsa fotoja u pëlqye mjaft shumë nga fansat e tyre.

LEXO EDHE: Prishtinasi e kërcë’non nënën, ia kap dorën dhe s’e lë të dalë nga vetura

Shperndajeni :
Reklamo Këtu