Duke ikur nga policia rrotullohet me veturë një person në Skenderaj

Skenderaj

Dje në në Skenderaj ka ndodhur një ak ident trafiku ku i përfshirë ka qenë një automjet civil me targa vendore dhe me drejtues të dyshuarin mashkull kosovar.

I dyshuari pasi nuk kishte respektuar urdhërat e zyrtarëve policor që të ndalet, kishte filluar me zhvillim të madhe të shpejtësi dhe në një moment kishte humbur kontrollimin mbi drejtimin e automjetit dhe ishte rrokullisur.

LEXO EDHE: Hysen Durmishi zv/ministër në Ministrinë e Infrastrukturës


Si pasojë e aksi dentit përveç dëmeve materiale lën dime ka pësuar vet drejtuesi i automjetit si dhe pasagjeri i tij të cilët me autoambulancë janë dërguar në sp italin e Mitrovicës dhe pas tretmanit mjekësor janë liruar.

Detaje tjera rreth rastit nuk janë dhënë nga Policia e Kosovës.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu
https://www.instagram.com/prettywomanbyleonora/