Dhurata mezi njihet në këtë imazh

Dhurata Dora duket krejtësisht ndryshe në paraqitjen e fundit.

Një artiste që komentohet shumë për ndryshimet e shumta në dukje, është edhe Dhurata Dora.

LEXO EDHE: Labi: Ish-ushtari i UÇK-së bëhet me shtëpi të re


Këngëtarja ka shpërndarë një fotografi në rrjete sociale, në të cilën duket krejtësisht ndryshe prej paraqitjeve të tjera.

Ajo kishte lëshuar flokët dredha në kraharor, ndërsa kishte veshur një robdishan dhe pozoi në një kënd të kuzhinë.

Dhurata

Shperndajeni :
Reklamo Këtu