Detaje: Gruaja ishte shtatzënë në muajin e gjashtë, u q ëllua me th ikë 31 herë

Gruaja ishte shtatzënë

Dalin në dritë të tjera detaje nga ngjarja e rende në fshatin Sheq i Madh në Fier.

Demokrat Medinaj q ëlloi për vd ekje të shoqen, Irvana Hyka, 28 vjeç.

Burime bëjnë me dije se autori e ka q ëlluar të renë 31 herë me th ikë, duke i shkaktuar pl agë të thella në të gjithë trupin, çka i solli vd ekjen në banesë.

LEXO EDHE: Ngjarje e rëndë: Bashkëshorti e vr et gruan në sy të fëmijëve

Burime të SYRI TV thonë se gruaja ishte shtatzënë në muajin e gjashtë.

Autori i këtij kr imi të rëndë, që ndodhi në sy të dy fëmijëve të mitur, nuk është arr estuar ende nga policia, pasi u largua menjëherë pas vr asjes nga banesa.

Xhaxhai i vik timës deklaroi se lajmin e kishin mësuar nga media. Ai tha se çifti shkonte shumë mirë dhe se kishin tetë vjet të martuar.

Sipas tij, dhëndri nuk ka pasur probleme mendore.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu