Çfarë po ndodhë në shtëpinë e Elitës

fgfhvf

Çfarë po ndodhë në shtëpinë e Elitës

Elita Rudi është një nga moderatoret më të famshme kosovare dhe shumë e komentuar në mediat rozë.

Moderatorja ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë e një vajze, që ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko e quajtën Bota.

Ka një kohë që Elita i mungon televizionit dhe punës së saj, pasi i është përkushtuar maksimalisht rritjes dhe kujdesit të fëmijëve të saj.

Këto kohë ajo po e shijon jetën e një nëne dhe si duket edhe të një shtëpiakeje, pasi ajo shihet gjithashtu mjat e angazhuar në kuzhinë dhe punët e shtëpisë.

Sot ajo përmes disa imazheve të publikuara në Instastory ka treguar se është duke pasturar dhe rregulluan garderobën e saj.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu