“Bëmë mama të të ngjajë”, Vera ndanë një foto bashkë me Ritën kur ishte fëmijë

“Bëmë mama të të ngjajë”, Vera ndanë një foto bashkë me Ritën kur ishte fëmijë

Vera është rikthyer pas në kohë.

Nëna e Rita Orës ka ndarë një imazh në instagram duke e nxjerrë atë nga arkiva e saj e fotografive.


Vera shihet se ka pranë Ritën kur ajo ishte ende një vajzë e vogël, e cila si atëherë edhe tani ngjanë shumë me të ëmën.

Ndaj nuk thonë dhe kot “bëm mama të të ngjajë”.

Derisa sot Rita është bërë një këngëtare me famë botërore duke shënuar suksese të mëdha anë e mbanë globit.

Ndryshe, kënga e saj e fundit është “You for me”.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu