Bearti ‘vuan’ për Tean me këtë këngë të Mc Kreshës

Lajmet për ndarjen e Beartit dhe Teas janë tema më aktuale e ditëve të fundit.

Vet Bearti e bëri të ditur ndarjen e tyre por nuk dha arsye pse ndodhi, shkruan Infoline-news.

LEXO EDHE: Aristela e vë në siklet Julin në takimin e parë

Siç duket edhe pse të ndarë, Bearti nuk po mund ta harrojë lehtë Tean. Ai në postimin e fundit ka vënë një video ku shihet duke ngasur makinën teksa dëgjon këngën e Mc Kreshës-Luv Luv.

bearti

 

Shperndajeni :
Reklamo Këtu