Arbenita Ismajli nuk njihet në fotot e vjetra

rkuul

Arbenita Ismajli nuk njihet në fotot e vjetra

Modelja shqiptare ka ndarë disa imazhe ku shihet me flokë të prera shkurt, Arbenita Ismajli u bë nostalgjike dhe publikoi disa imazhe nga fëmijëria.

Në ditët e sotme ajo njihet si një ndër femrat shqiptare më atraktive në showbiz, ndërsa komentohet mjaft shpesh për linjat trupore se ksi.


Ndonëse në media sociale ajo paraqitet gjithmonë e rregulluar dhe të gjithë e kanë zili për paraqitjet jos hëse duket se modelja nuk ka qenë gjithmonë kështu.

Ajo ndan me ndjekësit në Instagram herë pas here fotografi nga fëmijëria ku shihet e vogël dhe natyrisht më e thjeshtë se tani. Së fundmi Arbenita habiti fansat e saj me fotografinë që publikoi në Instastory ku shihet me flokë të prerë shkurt ku edhe ngjason mjaft shumë me vëllaun e saj.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu
Mundësi punësimi në Gjermani