Ana tha se e ka dërguar në gjyq, reagon Arjoni : S’ka asnjë padi për mua!

Arjoni

Kohe me pare Arjoni ish konkurenti i Perputhen publikoi nje foto me Anen ne krevat e cil shkaktoi shume debate dhe perjashtimin e te dyve nga programi.

Teksa Ana ishte e ftuar ne Perputhen Prime ka treguar se nuk do te flase per kete ceshtje pasi eshte ne gjykim. Dhe e ka te ndaluar te jap cdo lloj informacioni.

LEXO EDHE: Reperi Stresi: Nëse jeni të zgjuar votojeni Albin Kurtin


Arjoni diten e djeshme ka bere nje pyetesor dhe nje ndjekes e ka pyetur lidhur me kete ceshtje per te cilen ish konkurrenti ka thene:

”Jam paraqitur bashke me avokatet e mi tek zyra po deri tani nuk ka nje padi kundrejt meje”.

Arjoni eshte duke shijuar lidhjen e tij me nje modele te cilen nuk ka ngurruar ta beje publike edhe ne rrjetet sociale.

arjon

Shperndajeni :
Reklamo KëtuVR Estate