Afërdita Demaku e lumtur krah fëmijëve

ewfrew

Afërdita Demaku e lumtur krah fëmijëve

Afërdita Demaku është këngëtare e njohur e muzikës popullore dhe mjaft e pëlqyer nga publiku.

Këngëtarja përveç skenës muzikore është shumë aktive edhe në rrjete sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit e saj imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme

Sot ajo ka publikuar një video shumë të bukur me fëmijët e saj, ku këngëtarja shihet duke iu kënduar të dyve me fjalë shumë të ëmbla.

“Ma knaq shpirtin djali e qika❤️❤️🙏 Zoti i falte femije te gjithe atyre qe skane e ja u ruajt te gjithe atyre qe i kane🙏” ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e videos. P

ërndryshe projekti i fundit muzikor i Afërditës është “Ti si princ unë si princeshë”, i cili është pritur mjat mirë nga dëgjuesit e muzikës së saj.

Shperndajeni :
Reklamo Këtu